Şirket Profilimiz

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat ,antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmetlerini vermektedir. Aynı zamanda Hava yolu, karayolu ve denizyolu nakliye organizasyonları yapmaktadır..

Gümrük işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleştirilmekte olup, EDI (Elektronik Veri Transferi) programıyla elektronik ortamda hizmet sunmaktır. Böylelikle tüm gümrük idareleri ile On-Line bağlantı sağlayarak, gümrükleme işlemlerinde maksimum hıza ulaşma hedefini gerçekleştirmektedir.

HK ERK Gümrük Müşavirliği; yasal çerçeve içinde yasaların kendisine verdiği sorumluluk ile müşterilerin her türlü maddi ve manevi haklarının takipçisi olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen dış ticaret sektöründe yer alan firmaların hak ettiği hizmeti alabilmeleri için yüzdeyüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile dürürst, güvenilir, ilkeli, dinamik yapının sürdürülebilirliğini koruyarak sektörümüzdeki lider kuruluşlar arasında yerimizi almak.

Misyonumuz

Biz globalleşen dünyada, insan faktörünün ön plana çıkması çabasındayız. İletişimde olduğumuz tüm insanların bizimle çalışmaktan keyif almaları birinci önceliğimiz. Kendimize duyduğumuz güveni karşımızdaki insanlara hissettirip, meslek etiğine uygun bir iş anlayışı ile hizmet vermek için buradayız.